pristrojove osetrenia tvare

pristrojove osetrenia tela

dermatokozmetika

banner vlavo

Trvalá na riasy, farbenie rias a obočia

TRVALÁ NA RIASY je chemické natočenie rias, kedy oko získa zvodnejší a príťažlivejší pohľad, rozjasní sa a viac sa vizuálne otvorí. Po aplikácii zostanú riasy natočené po dobu 2 až 3 mesiace.

Čítať ďalej: Trvalá na riasy, farbenie rias a obočia

Hydratačné ošetrenia

Sú určené pre unavenú pleť, pleť so sklonom k vysúšaniu, ale ako aj regeneračné ošetrenia po zime. Ošetrenia, ktoré vyrovnávajú hydrodynamiku pleti a po nich je pleť rozjasnená, rozžiarená. V ponuke sú profesionálne programy španielskych značiek Germaine de Cappucini a Skeyndor.

Depilácie voskami

DEPILÁCIA VOSKOM patrí k neoddeliteľnej súčasti činnosti profesionálneho kozmetického salónu. Španielska značka DEPILÉVE patrí k svetovej jednotke na trhu vo výrobe depilačných voskov, produktov a prípravkov po a pred depiláciou. Ich široká škála a nepochybne aj kvalita, dokážu uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov.

Čítať ďalej: Depilácie voskami

Liftingové ošetrenia

Ošetrenia zamerané na výrazné omladenie pleti , boj proti vráskam. Ošetrenia sú určené pre klientky, ktoré majú pleť povädnutý, unavenú, s prejavmi známok starnutia. Sú zamerané na vypnutie pokožky tváre, na vyplnenie vrások a kontúr pleti a krku a tvorbu kolagénu. Výsledky sú viditeľné hneď po prvom ošetrení.


V ponuke sú profesionálne liftingové programy španielskych značiek Germaine de Cappucini a Skeyndor.

Chemické peelingy

PEELINGY medicínskej kosmetiky Mesosystem účinne pomôžu tam, kde klasická kozmetika nestačí. Veľmi efektívne odstraňujú vrásky, jazvy, prigmentové škvrny a ďalšie známky starnutia. Dokonale omladia pleť. Odstránia klientkám defekty, ktorých sa roky nevedeli zbaviť.

Čítať ďalej: Chemické peelingy

Ošetrenie očného okolia

Ošetrenie je zamerané na skutočné vyhladenie drobných i výraznejších mimických vrások v oblasti očného okolia, aktívne zložky obsiahnuté v kozmetických prípravkoch obnovia a regenerujú pokožku očných partií, vypínajú ju a výrazne zmierňujú vrásky. Prvá pomoc pre unavené oči a pre „výrazové„ vrásky.

Ponúkame ošetrenia pomocou medicínskej kozmetiky Mesosystem a tiež mikromasáže očného okolia. 

Čítať ďalej: Ošetrenie očného okolia

dermoheat

inpress

sorisa

accura

Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec