pristrojove osetrenia tvare

pristrojove osetrenia tela

dermatokozmetika

banner vlavo

Trvalá na riasy, farbenie rias a obočia

TRVALÁ NA RIASY je chemické natočenie rias, kedy oko získa zvodnejší a príťažlivejší pohľad, rozjasní sa a viac sa vizuálne otvorí. Po aplikácii zostanú riasy natočené po dobu 2 až 3 mesiace.

Ak vás už unavujú kliešte na riasy a umelé trsy vás nezaujali, trvalá na riasy je určená pre vás. Chemické tvarovanie rias je možné aplikovať na krátke aj dlhé riasy, a nemusíte si robiť žiadne starosti. Efekt je viditeľný tak pri krátkych ako aj pri dlhých riasach. Aplikácia je nenáročná a je podobná ako u vlasovej trvalej.

Predvádza sa pomocou miniatúrnych natáčiek rôznych veľkostí, ku ktorým sa riasy prichytia. Potom sa aplikujú špeciálne prípravky šetrné k oblasti oka, pre získanie a zafixovanie požadovaného tvaru rias. Za hodinu je všetko hotové vrátane farbenia rias a zákazníčka je potešená svojím novým vzhľadom. 

Tak ako vlasy, aj riasy postupne vypadávajú a následne dorastajú. Po zákroku sa odporúča s riasami manipulovať opatrne, inak sa môže stať že sa polámu. Takto upravené riasy sú dostatočne výrazné aj bez použitia maskary. 

Výhody trvalej na riasy:

  • Oči sa rozjasnia, opticky zväčšia, tvár pôsobí živšie
  • Zvýrazní sa prirodzená línia rias
  • Vyniknú aj krátke riasy
  • Dlhé a rovné riasy sú krásne natočené a vytvoria pôvabný vejár
  • Zákazníčka už nemusí používať kliešte ani špirálu
  • Trvalá na riasy vydrží približne 2-3 mesiace, potom je ju možné aplikovať znova

Okrem trvalej na riasy samozrejme ponúkame aj farbenie rias a obočia. 

riasy

 

dermoheat

inpress

sorisa

accura

Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec