pristrojove osetrenia tvare

pristrojove osetrenia tela

dermatokozmetika

banner vlavo

Mesopen

MESOPEN predstavuje najmodernejší prístroj pre kozmetickú mezoterapiu. Je ideálnym riešením pre zákazníčky, ktoré vyžadujú silné omladenie pleti, avšak nie sú rozhodnuté podstúpiť zákrok estetickej chirurgie. 

Čítať ďalej: Mesopen

Rádiofrekvencia

RÁDIOFREKVENCIA je metóda známa tiež pod názvom nechirurgický lifting. Jedná sa o neinvazívnu techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochabnutosť pleti, vedie k jej vypnutiu a celkovým výsledkom je dokonalejší tvar tváre.

Čítať ďalej: Rádiofrekvencia

Fotoomladenie pulzným svetlom

FOTOOMLADENIE pulzným svetlom je ucelený proces, ktorý pôsobí na všetky defekty pleti vzniknuté v dôsledku starnutia pokožky. Výsledkom je výrazné dlhodobé zlepšenie kvality pleti, ošetrenie navracia pokožke jemnosť, sviežosť a hebkosť a zmiernenie viditeľných známok starnutia.

Čítať ďalej: Fotoomladenie pulzným svetlom

Elektroporácia

ELEKTROPORÁCIA - jedná sa o pôsobenie elektrických impulzov, ktoré sú schopné preniknúť cez vrchnú vrstvu pokožky a ďalej do bunkovej membrány, kde vytvoria tkz. kanáliky. Ktorými sa dostávajú účinné kozmetické látky priamo tam, kam kde je to najviac potrebné.

Čítať ďalej: Elektroporácia

Oxygenoterapia

OXYGENOTERAPIA je liečebná a regeneračná metóda založená na inhalovaní zvýšenej koncentrácie kyslíka. Kyslík okysličuje krv a tá dodáva potrebné živiny do celého organizmu. Priaznivo ovplyvňuje fyzickú aj psychickú kondíciu, posilňuje imunitný systém a spomaľuje procesy starnutia.

Čítať ďalej: Oxygenoterapia

dermoheat

inpress

sorisa

accura

Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec