pristrojove osetrenia tvare

pristrojove osetrenia tela

dermatokozmetika

banner vlavo

Fotoomladenie pulzným svetlom

FOTOOMLADENIE pulzným svetlom je ucelený proces, ktorý pôsobí na všetky defekty pleti vzniknuté v dôsledku starnutia pokožky. Výsledkom je výrazné dlhodobé zlepšenie kvality pleti, ošetrenie navracia pokožke jemnosť, sviežosť a hebkosť a zmiernenie viditeľných známok starnutia.

Ošetrenie fotoomladením zároveň umožňuje zosvetliť pigmentové škvrny, uzavrieť rozšírené póry, odstrániť jazvy po akné a zmierniť rôzne nedokonalosti spôsobené narušením žiliek a kapilár (drobné červené žilky...).

Fotoomladenie je možné prevádzať ako na tvári, tak na ostatných častiach tela obvykle vystavovaných slnku (krk, dekolt a ruky). Fotoomladenie je možné kombinovať s inými ošetreniami ako je mikrodermabrázia, aplikácia AHA kyselín, botoxu, výplní a pod.

woman fotoomladenieOdporučenie PRED a PO ošetrení

Nefajčiť 2 hodiny pred a po ošetrení, 24 hodín po ošetrení sa nelíčiť a nepoužívať parfémované mydlá, 4 týždne pred ošetrením sa výrazne neopaľovať na slnku ani v soláriu.

Medzi sedeniami sa odporučuje používať prípravky obohatené o vitamín C, kolagén a elastín.

Po ošetrení je nutné používať krémy s UV faktorom minimálne 30.

Priebeh ošetrenia

  • Odlíčenie.
  • Aplikácia studeného gélu, ktorý ochladzuje pokožku.
  • Aplikácia svetelných impulzov (behom aplikácie sú Vaše oči chránené špeciálnymi okuliarmi).
  • Po ukončení sa odstráni gél a aplikuje sa špeciálna vypínacia pleťová maska.

Frekvencia a počet ošetrení

Odporúčame 3−8 ošetrení. Intervaly medzi jednotlivými ošetreniami 2−3 týždne.

Výsledky ošetrenia

Zmiernenie jemných povrchových vrások, zlepšenie textúry a hydratácie pleti, vyhladenie kožného povrchu, zmenšenie viditeľných pórov, zmiernenie pigmentových škvŕn. Fotoomladenie tiež odstraňuje jazvičky po akné, uľahčuje hojenie, zjemňuje hrubú mastnú pleť a zmierňuje viditeľnosť červených žiliek.

Kontraindikácie

Tehotenstvo, čerstvo opálená pokožka, užívanie liekov proti akné v posledných 6 mesiacoch, epilepsia, alergia na svetlo.

 

dermoheat

inpress

sorisa

accura

Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec