pristrojove osetrenia tvare

pristrojove osetrenia tela

dermatokozmetika

banner vlavo

Presoterapia

PRESOTERAPIA je terapeutická metóda využívaná v kozmetike, fyzioterapii a v estetickej medicíne, pre drenáž a redukciu žilových a lymfatických edémov (opuchov). Aktivuje obeh (žilový a lymfatický), stimuluje opätovnú absorpciu intersticiálnych tekutín a drenáž týchto tekutín smerom k organickým filtrom.

Čítať ďalej: Presoterapia

Kavitácia

KAVITÁCIA, známa tiež ako liposukcia bez skalpelu, je modernou, bezbolestnou a vysoko účinnou alternatívou chirurgickej liposukcie. Jedná sa o neinvazívne bezpečné ošetrenie vhodné hlavne k redukcii tukových vankúšikov, ktoré sú veľmi ťažko odstrániteľné diétou či cvičením. Zároveň toto ošetrenie revolučným spôsobom modeluje postavu a zmierňuje prejavy celulitídy.

Čítať ďalej: Kavitácia

Telová rádiofrekvencia

RÁDIOFREKVENCIA je neinvazívna metóda, tzn. bez chirurgického zákroku, ktorá veľmi účinne a rýchlo spevňuje a vypína pokožku na rôznych častiach tela (bruško, ramená, nohy, zadok, chrbát). Výborné výsledky tohoto ošetrenia sú viditeľné pri ochabnutej pokožke, bruška po pôrode, pri partiách, u ktorých došlo k rýchlemu úbytku váhy, a pod.

Čítať ďalej: Telová rádiofrekvencia

Fotodepilácia

FOTODEPILÁCIA pulzným svetlom patrí k modernej technike, ktorá bezpečne a trvale redukuje nežiadúce ochlpenie z akejkoľvek časti ľudského tela.
Fotodepilácia je takmer bezbolestnou depilačnou technikou s viditeľnými výsledkami už od prvého ošetrenia a u vysokého percenta chĺpkov (až 80−90%) sa jedná o výsledky definitívne potom, čo bolo vykonaných niekoľko ošetrení.

Čítať ďalej: Fotodepilácia

dermoheat

inpress

sorisa

accura

Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec