pristrojove osetrenia tvare

pristrojove osetrenia tela

dermatokozmetika

banner vlavo

Telová rádiofrekvencia

RÁDIOFREKVENCIA je neinvazívna metóda, tzn. bez chirurgického zákroku, ktorá veľmi účinne a rýchlo spevňuje a vypína pokožku na rôznych častiach tela (bruško, ramená, nohy, zadok, chrbát). Výborné výsledky tohoto ošetrenia sú viditeľné pri ochabnutej pokožke, bruška po pôrode, pri partiách, u ktorých došlo k rýchlemu úbytku váhy, a pod.

Princípom tejto metódy je vyvolanie tepelného efektu, vďaka ktorému je stimulovaná tvorba nového kolagénu.

Priebeh ošetrenia

Pred ošetrením zmeriame teplotu na povrchu ošetrovanej partie. Potom začneme pomocou hlavice a špeciálneho krému prevádzať ošetrenie špecifickými ťahmi do tej doby, kým teplota ošetrovanej partie stúpne o 5-6 °C.
Ošetrenie je možné kombinovať s inými technikami ošetrenia tela (kavitácia, neinvazívna mezoterapia...). Ošetrenie trvá približne 25-45 minút.
Túto metódu je možné využiť tiež pred ošetrením kavitáciou (približne 10 minut rádiofrekvencie), pričom vďaka tepelnému účinku radiofrekvencie dôjde následne k výraznejšiemu úbytku obvodových centimetrov ošetrovanej partie.

Výsledky ošetrenia

Výsledkom je viditeľne pevnejšia a pružnejšia pokožka, ďalej dochádza ku znateľnému zmierneniu prejavov celulitídy, redukcii objemu a celkovej tonizácii pleti. Ošetrenie rádiofrekvenciou naviac podporuje krvný obeh, čo je veľmi priaznivé pre osoby s obehovými problémami. Pretože je vďaka ošetreniam podporené lepšie prekrvovanie tkaniva, dochádza tiež k jeho lepšiemu okysličovaniu.
Po ošetrení je pokožka ľahko začervenaná, avšak tento sprievodný jav mizne v krátkej dobe. Ošetrenie rádiofrekvenciou nemá žiadne vedľajšie účinky a nie je bolestivé, klient cíti iba mierne teplo v ošetrovanej oblasti. Ihneď po ošetrení sa klient môže vrátiť späť do bežného života.

Frekvencia a počet ošetrení

Počet ošetrení záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách, pričom je doporučené 4-6 sedení. Medzi jednotlivými ošetreniami by mal byť časový odstup približne 14 dní.

Kontraindikácie

Chorí v terminálnej fáze, tehotenstvo, horúčkovité stavy, vážne srdcové ochorenia a kardiostimulátor, rakovina, ochorenia spojivového tkaniva, kovové implantáty v mieste ošetrenia.

dermoheat

inpress

sorisa

accura

Get more Joomla!® Templates and Joomla!® Forms From Crosstec